Мовна підготовка
 
Однією із найактуальніших проблем вступу до польського університету та навчання в Польщі є знання (на певному рівні) польської мови. Корпорація розв’язує питання мовної підготовки майбутніх абітурієнтів, забезпечуючи мовну підготовку через різнотермінові (річні, семестрові, інтенсивні) курси в групах та індивідуально на базі структур Корпорації в Україні. Викладання ведуть кваліфіковані фахівці з України та Польщі. Навчання у мовній школі є доступним як для осіб, які взагалі не володіють польською мовою, так і для тих, хто хоче удосконалити свої знання. Заняття проводяться у групах з 10-15 осіб, які формуються у залежності від рівня знань. 
                Тим, хто бажає вивчати мову у польськомовному середовищі, пропонуються літні школи в Польщі , які тривають від двох до трьох тижнів протягом липня – вересня і проходять на базі Лодзинського політехнічного університету, Шльонського університету, Опольського університету, Академії ім.Яна Длугоша у Ченстохові.
Сертифікація. Правилами прийому до польських вузів передбачено наявність в абітурієнта сертифіката, що підтверджує рівень знання польської мови. Отримати відповідний Сертифікат можна по закінченні мовних студій на базі Корпорації чи літніх мовних шкіл.
 

 

 

Сайт разработан веб-студией "Spacechalk"