­­­ Дорогий абітурієнте!

 

 

 

        

 

        Ти завітав на сайт, який інформує про підтриману Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України ініціативу Корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» щодо надання широким верствам української молоді можливості здобувати освіту в країнах Євросоюзу. Міністерство сприяє створенню умов для становлення й розвитку молоді, розробляє і реалізує заходи, спрямовані на розв’язання житлово-побутових та інших соціальних проблем, дбає про працевлаштування та зайнятість мол одих людей, підтримує їх підприємницьку діяльність.

         Ми дивимось у майбутнє: якісна вища освіта  – це крок до отримання диплому, потім – гідного працевлаштування, яке забезпечило б належний рівень жи тт я і вирішення соціальних, зокрема, житлових та побутових проблем молоді, молодих сімей. Важливим є й те, що в рамках програми студенти, після закінчення навчання, отримають дипломи, які будуть визнаватися державою Україна – це надійний стимул для того, щоб молоді фахівці не втрачали зв’язок з Україною, поверталися на Батьківщину, працювали на її процвітання, збагачували б суспільство європейською  культурою праці і європейським світоглядом. Загалом же зазначена програма значно ширша, ніж одна з її складових – якісна освіта.

         Реалізація програми починається із співробітництва з вищими навчальними закладами нашого західного сусіда – Польщі – країни із давніми і багатими університетськими традиціями. Географічна, мовна, етнічна, історична близькість народів України та Польщі наразі цементується також спільною метою – підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Нині Міністерство і Корпорація працюють над питанням безпосереднього долучення студентів – учасників програми, до підготовки цієї, без перебільшення, історичної для наших країн події.

         Попереду у вас, друзі, цікава і захоплююча перспектива самовдосконалення, цікавого спілкування, здобуття знань, умінь і навичок, розширення кругозору та ерудиції, незабутніх подорожей. Ви знайдете нових друзів і відкриєте для себе нові неосяжні небокраї. Але не забувайте, що тільки цілеспрямованість, наполегливість, вимогливість до себе, вміння поважати себе  й інших допоможуть здолати нелегкий шлях становлення Людини і Громадянина.

Успіхів і перемог вам на цьому шляху!

 

 

 

Міністр України у справах сім’ї,                               Сафіуллін Равіль Сафович

молоді та спорту

 

 

Сайт разработан веб-студией "Spacechalk"
разборка Форд Транзит Киев